www.pustomyty-rada.gov.ua

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Депутатський корпус 7-го демократичного скликання

Друк
№ п/п П.І.П. Число, місяць, рік н-ння Партійність Член фракції в районній раді Місце проживання та адреса житла
1 АНДРІЙЧУК Ольга Орестівна 05.08.1984 безпартійна Фракція  «Об’єднання  «Самопоміч» с. Ставчани
2 БАЛУЩАК Андрій Іванович 05.12.1982 Фракція БПП «Солідарність» безпартійний с.Конопниця
3 БОРОВИЧ Любов Василівна 22.10.1965 безпартійна Фракція  «Об’єднання  «Самопоміч» с.Чижиків
4 БРЕГІН Андрій Іванович 08.12.1980 безпартійний Фракція  «Об’єднання  «Самопоміч» с.Чишки
5 ВАСЬКІВ Ігор Михайлович 05.06.1961 ПП ВО "Батьківщина" фракція ВО «Батьківщина» с.Борщовичі
6 ВЕРТАС Марія Михайлівна 21.09.1983 безпартійна Фракція БПП «Солідарність» с.Муроване
7 ВИСОЧАНСЬКА Ірина Ярославівна 07.04.1981 Безпартійна Фракція БПП «Солідарність» с.Чишки
8 ВИШИНСЬКА Ірина Володимирівна 18.01.1976 безпартійна фракція  ВО «Свобода» с.Підберізці
9 ВОВК Петро Андрійович 30.01.1964 безпартійний фракція «УОП - УКРОП" с.Мости
10 ГВОЗДЬ Микола Миколайович 20.01.1961 безпартійний Голова фракції ВО «Батьківщина» с.Пікуловичі
11 ГИЧКА Галина Григорівна 05.06.1962 безпартійна Фракція БПП «Солідарність» с.Зимна Вода
12 ГРЕНЬ Тарас Романович 15.03.1975 безпартійний Фракція БПП «Солідарність» с.Давидів
13 ГРИМАК Іван Володимирович 04.06.1972 безпартійний Фракція «Громадянська позиція» с.Верхня Білка
14 ГУЛЬ Григорій Володимирович 23.04.1973 ПП ВО "Батьківщина" фракція ВО «Батьківщина» с.Чорнушовичі
15 ДОБРЯНСЬКИЙ Андрій Ярославович 17.11.1976 Народний рух України Фракція Народний рух України с.Гамаліївка
16 ЗІНЬКО Юрій Володимирович 14.07.1984 безпартійний Фракція  «Об’єднання  «Самопоміч» с.Скнилів
17 КЛИМЕНКО Олександр Олександрович 04.07.1966 ПП "Громадянська позиція" Голова фракції «Громадянська позиція» с.Старе Село
18 КОВАЛЬ Світлана Борисівна 01.03.1964 безпартійна Фракція БПП «Солідарність» с.Верхня Білка
19 КУСТИК Антон Ігорович 08.08.1987 ПП "Обєднання Самопоміч" Голова фракції «Об’єднання  «Самопоміч» с.Скнилів
20 ЛОБАЙ Світлана Володимирівна 02.03.1976 безпартійна Фракція «Громадянська позиція» с.Кротошино
21 МЕЛЬНИК Мирослав Дмитрович 16.03.1965 ПП «УОП» - УКРОП Голова депутатської фракції  «УОП - УКРОП" с.Малечковичі
22 МИЛЯН Юрій Петрович 24.10.1963 безпартійний Фракція БПП «Солідарність» с.Сокільники
23 МИХАЛЮК Ігор Ярославович 27.02.1975 безпартійний Фракція БПП «Солідарність» м.Львів
24 МИХАЛЬЧУК Олександр Пилипович 27.08.1957 безпартійний Голова фракції БПП «Солідарність» м.Львів
25 МІРКА Сергій Богданович 05.07.1968 безпартійний фракція ВО «Батьківщина» с.Борщовичі
26 МОРАВСЬКИЙ Андрій Олегович 06.05.1967 ПП ВО «Свобода» Голова фракції  ВО «Свобода» м.Львів
27 МУДРИЙ Іван Володимирович 03.01.1976 ПП ВО «Свобода» фракція  ВО «Свобода» с.Верхня Білка
28 ПАРУБІЙ Ігор Леонідович 29.06.1963 безпартійний фракція  ВО «Свобода» с.Верхня Білка
29 ПЕЧЕР Володимир Михайлович 02.12.1960 безпартійний Фракція Народний рух України с.Конопниця
30 САС Роман Володимирович 12.06.1978 безпартійний фракція «УОП - УКРОП" с.Ставчани
31 СИДОРЕНКО Юрій Йосифович 14.09.1958 безпартійний Фракція «Громадянська позиція» с.Старе Село
32 СІМЕНУХА Ігор Богданович 26.02.1984 безпартійний Фракція  «Об’єднання  «Самопоміч» с.Оброшино
33 ТИЦЬКА Оксана Богданівна 26.09.1975 безпартійна Фракція Народний рух України с.Лани
34 ФАР’ЯН Олег Васильович 05.10.1966 РП О.Ляшка Голова фракції РП О.Ляшка с.Наварія
35 ФИЛИПІВ Роман Степанович 06.06.1983 Народний рух України Голова фракції Народний рух України с.Семенівка
36 ЧИТАЙЛО Степан Степанович 03.04.1963 безпартійний Фракція БПП «Солідарність» с.Звенигород
37 ШАРКО Степан Володимирович 28.12.1965 БПП «Солідарність» Фракція БПП «Солідарність» м.Львів
38 ШТАЙ Стефан Іванович 20.12.1957 безпартійний фракція ВО «Батьківщина» с.Ямпіль
39 ЮЗЬКЕВИЧ Василь Михайлович 27.02.1980 РП О.Ляшка Фракція РП О.Ляшка с.Оброшино
40 ЧАБАН Ярослава Семенівна 04.01.1952 БПП «Солідарність» Фракція БПП «Солідарність» смт.Щирець
41 ЯРЕЦЬ Марія Романівна 12.01.1957 РП О.Ляшка Фракція РП О.Ляшка с.Грабник
Склали депутатські повноваження
1 БАБЕНКО Ігор Іванович 01.02.1956 безпартійний фракція  ВО «Свобода» с.Виннички
2 ВУЛЬЧАК Андрій Васильович 12.12.1976 безпартійний Фракція БПП «Солідарність» с.Пасіки-Зубрицькі
3 СОГОР Оксана Євгенівна 11.09.1978 БПП «Солідарність» Фракція БПП «Солідарність» с.Борщовичі
Останнє оновлення на Вівторок, 31 жовтня 2017, 12:51  

 

Контакти:

Пустомитівська районна рада,
вул. М.Грушевського, 35, м. Пустомити,
Львівська обл., 81100.
тел. (03230) 4-12-56, 299-92-09,
факс: (03230) 4-27-57,

pustomyty.rada@gmail.com

pustomyty.rada

Районний часопис

PDF №47 від 16.11.2017р.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Співпраця

РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА

11

УКРАЇНА

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Погода в Пустомитах


Вхід

Ми у facebook

ПОШУК

Конкурс мікропроектів

Cесія районної ради

32 ЧЕРГОВА

22.12.2017 року

о 10:00 год.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ

Стратегія району

Звіт голови районної ради

Районний бюджет