www.pustomyty-rada.gov.ua

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home /
Структура районної ради

Голова районної ради

Друк

Останнє оновлення на Четвер, 28 липня 2016, 16:19
 

Заступник голови районної ради

Друк

Останнє оновлення на Четвер, 28 липня 2016, 16:44
 

Президія

Друк

РІШЕННЯ РАЙОННОЇ РАДИ від 07.12.2015р. №19

Персональний склад президії районної ради:

  1. Гичка Галина Григорівна.
  2. Мудрий Іван Володимирович.
  3. Говенко Володимир Євстафійович (за згодою).
  4. Вертас Марія Михайлівна.
  5. Васьків Ігор Михайлович.
  6. Юзькевич Василь Михайлович.
  7. Гуль Григорій Володимирович.
  8. Сас Роман Володимирович.
  9. Кустик Антон Ігорович.
  10. Гримак Іван Володимирович.
  11. Добрянський Андрій Ярославович.
  12. Фар׳ян Олег Васильович.
  13. Зінько Юрій Володимирович.
  14. Михальчук Олександр Пилипович.
  15. Гвоздь Микола Миколайович.
  16. Клименко Олександр Олександрович.
  17. Моравський Андрій Олегович.
  18. Филипів Роман Степанович.
  19. Мельник Мирослав Дмитрович.

 

Останнє оновлення на Середа, 09 грудня 2015, 11:10
 

Постійні комісії

Друк

1.Постійна комісія з питань депутатської діяльності, регламенту, етики, законності і правопорядку.

1.

Вертас Марія Михайлівна

Голова комісії

2.

Лобай Світлана Володимирівна

Члени комісії

3.

Мельник Мирослав Дмитрович

2. Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій.

1.

Васьків Ігор Михайлович

Голова комісії

2.

Шарко Степан Володимирович

Члени комісії

3.

Сіменуха Ігор Богданович

4.

Моравський Андрій Олегович

5.

Сидоренко Юрій Йосифович

3. Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, паливно-енергетичного комплексу.

1.

Юзькевич Василь Михайлович

Голова комісії

2.

Михалюк Ігор Ярославович

Члени комісії

3.

Штай Стефан Іванович


4.

Брегін Андрій Іванович

 

4. Постійна комісія з питань використання землі та регулювання земельних ресурсів.

1.

Гуль Григорій Володимирович

Голова комісії

2.

Клименко Олександр Олександрович

Члени комісії

3.

Тицька Оксана Богданівна


4.

Читайло Степан Степанович


5.

Парубій Ігор Леонідович


5. Постійна комісія з питань військової справи та АТО.

1.

Сас Роман Володимирович

Голова комісії

2.

Височанська Ірина Ярославівна

Члени комісії

3.

Гвоздь Микола Миколайович

6. Постійна комісія з питань екології, природних ресурсів і охорони довкілля.

1.

Кустик Антон Ігорович

Голова комісії

2.

Милян Юрій Петрович

Члени комісії

3.

Ярець Марія Романівна

7. Постійна комісія з питань розвитку села та АПК.

1.

Гримак Іван Володимирович

Голова комісії

2.

Грень Тарас Романович

Члени комісії

3.

Вовк Петро Андрійович

8. Постійна комісія з питань культури, туризму, молодіжної політики, фізичної культури і спорту.

1.

Добрянський Андрій Ярославович

Голова комісії

2.

Андрійчук Ольга Орестівна

Члени комісії

3.

Борович Любов Василівна

9. Постійна комісія з питань містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку.

1.

Фар’ян Олег Васильович

Голова комісії

2.

Печер Володимир Михайлович

Члени комісії

 

10. Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, сім’ї, материнства, дитинства.

1.

Зінько Юрій Володимирович

Голова комісії

2.

Вишинська Ірина Володимирівна

Члени комісії

3.

Коваль Світлана Борисівна

11. Постійна комісія з питань освіти, науки, релігії, національного і духовного відродження,  інформаційної політики та свободи слова.

1.

Михальчук Олександр Пилипович

Голова комісії

2.

Филипів Роман Степанович

Члени комісії

3.

Мірка Сергій Богданович


Останнє оновлення на Середа, 12 квітня 2017, 13:31
 

Депутатський корпус

Друк
№ п/п П.І.П. Число, місяць, рік н-ння Партійність Якою партією висувався Член фракції в районній раді Місце проживання та адреса житла
1 АНДРІЙЧУК Ольга Орестівна 05.08.1984 безпартійна ПП «Об’єднання  «Самопоміч» Фракція  «Об’єднання  «Самопоміч» с. Ставчани
2 БОРОВИЧ Любов Василівна 22.10.1965 безпартійна ПП «Об’єднання  «Самопоміч» Фракція  «Об’єднання  «Самопоміч» с.Чижиків
3 БРЕГІН Андрій Іванович 08.12.1980 безпартійний ПП «Об’єднання  «Самопоміч» Фракція  «Об’єднання  «Самопоміч» с.Чишки
4 ВАСЬКІВ Ігор Михайлович 05.06.1961 ПП ВО "Батьківщина" ПП ВО «Батьківщина» фракція ВО «Батьківщина» с.Борщовичі
5 ВЕРТАС Марія Михайлівна 21.09.1983 безпартійна БПП «Солідарність» Фракція БПП «Солідарність» с.Муроване
6 ВИСОЧАНСЬКА Ірина Ярославівна 07.04.1981 Безпартійна БПП «Солідарність» Фракція БПП «Солідарність» с.Чишки
7 ВИШИНСЬКА Ірина Володимирівна 18.01.1976 безпартійна ПП ВО «Свобода» фракція  ВО «Свобода» с.Підберізці
8 ВОВК Петро Андрійович 30.01.1964 безпартійний ПП   «УОП - УКРОП" фракція «УОП - УКРОП" с.Мости
9 ГВОЗДЬ Микола Миколайович 20.01.1961 безпартійний ПП ВО «Батьківщина» Голова фракції ВО «Батьківщина» с.Пікуловичі
10 ГИЧКА Галина Григорівна 05.06.1962 безпартійна БПП «Солідарність» Фракція БПП «Солідарність» с.Зимна Вода
11 ГРЕНЬ Тарас Романович 15.03.1975 безпартійний БПП «Солідарність» Фракція БПП «Солідарність» с.Давидів
12 ГРИМАК Іван Володимирович 04.06.1972 безпартійний ПП «Громадянська позиція» Фракція «Громадянська позиція» с.Верхня Білка
13 ГУЛЬ Григорій Володимирович 23.04.1973 ПП ВО "Батьківщина" ПП ВО «Батьківщина» фракція ВО «Батьківщина» с.Чорнушовичі
14 ДОБРЯНСЬКИЙ Андрій Ярославович 17.11.1976 Народний рух України Народний рух України Фракція Народний рух України с.Гамаліївка
15 ЗІНЬКО Юрій Володимирович 14.07.1984 безпартійний ПП «Об’єднання  «Самопоміч» Фракція  «Об’єднання  «Самопоміч» с.Скнилів
16 КЛИМЕНКО Олександр Олександрович 04.07.1966 ПП "Громадянська позиція" ПП «Громадянська позиція» Голова фракції «Громадянська позиція» с.Старе Село
17 КОВАЛЬ Світлана Борисівна 01.03.1964 безпартійна БПП «Солідарність» Фракція БПП «Солідарність» с.Верхня Білка
18 КУСТИК Антон Ігорович 08.08.1987 ПП "Обєднання Самопоміч" ПП «Об’єднання  «Самопоміч» Голова фракції «Об’єднання  «Самопоміч» с.Скнилів
19 ЛОБАЙ Світлана Володимирівна 02.03.1976 безпартійна ПП «Громадянська позиція» Фракція «Громадянська позиція» с.Кротошино
20 МЕЛЬНИК Мирослав Дмитрович 16.03.1965 ПП «УОП» - УКРОП ПП   «УОП - УКРОП" Голова депутатської фракції  «УОП - УКРОП" с.Малечковичі
21 МИЛЯН Юрій Петрович 24.10.1963 безпартійний БПП «Солідарність» Фракція БПП «Солідарність» с.Сокільники
22 МИХАЛЮК Ігор Ярославович 27.02.1975 безпартійний БПП «Солідарність» Фракція БПП «Солідарність» м.Львів
23 МИХАЛЬЧУК Олександр Пилипович 27.08.1957 безпартійний БПП «Солідарність» Голова фракції БПП «Солідарність» м.Львів
24 МІРКА Сергій Богданович 05.07.1968 безпартійний ПП ВО «Батьківщина» фракція ВО «Батьківщина» с.Борщовичі
25 МОРАВСЬКИЙ Андрій Олегович 06.05.1967 ПП ВО «Свобода» ПП ВО «Свобода» Голова фракції  ВО «Свобода» м.Львів
26 МУДРИЙ Іван Володимирович 03.01.1976 ПП ВО «Свобода» ПП ВО «Свобода» фракція  ВО «Свобода» с.Верхня Білка
27 ПАРУБІЙ Ігор Леонідович 29.06.1963 безпартійний ПП ВО «Свобода» фракція  ВО «Свобода» с.Верхня Білка
28 ПЕЧЕР Володимир Михайлович 02.12.1960 безпартійний Народний рух України Фракція Народний рух України с.Конопниця
29 САС Роман Володимирович 12.06.1978 безпартійний ПП   «УОП - УКРОП" фракція «УОП - УКРОП" с.Ставчани
30 СИДОРЕНКО Юрій Йосифович 14.09.1958 безпартійний ПП «Громадянська позиція» Фракція «Громадянська позиція» с.Старе Село
31 СІМЕНУХА Ігор Богданович 26.02.1984 безпартійний ПП «Об’єднання  «Самопоміч» Фракція  «Об’єднання  «Самопоміч» с.Оброшино
32 ТИЦЬКА Оксана Богданівна 26.09.1975 безпартійна Народний рух України Фракція Народний рух України с.Лани
33 ФАР’ЯН Олег Васильович 05.10.1966 РП О.Ляшка ПП РП О.Ляшка Голова фракції РП О.Ляшка с.Наварія
34 ФИЛИПІВ Роман Степанович 06.06.1983 Народний рух України Народний рух України Голова фракції Народний рух України с.Семенівка
35 ЧИТАЙЛО Степан Степанович 03.04.1963 безпартійний БПП «Солідарність» Фракція БПП «Солідарність» с.Звенигород
36 ШАРКО Степан Володимирович 28.12.1965 БПП «Солідарність» БПП «Солідарність» Фракція БПП «Солідарність» м.Львів
37 ШТАЙ Стефан Іванович 20.12.1957 безпартійний ПП ВО «Батьківщина» фракція ВО «Батьківщина» с.Ямпіль
38 ЮЗЬКЕВИЧ Василь Михайлович 27.02.1980 РП О.Ляшка ПП РП О.Ляшка Фракція РП О.Ляшка с.Оброшино
39 ЯРЕЦЬ Марія Романівна 12.01.1957 РП О.Ляшка ПП РП О.Ляшка Фракція РП О.Ляшка с.Грабник
Склали депутатські повноваження:
1 БАБЕНКО Ігор Іванович 01.02.1956 безпартійний ПП ВО «Свобода» фракція  ВО «Свобода» с.Виннички
2 ВУЛЬЧАК Андрій Васильович 12.12.1976 безпартійний БПП «Солідарність» Фракція БПП «Солідарність» с.Пасіки-Зубрицькі
3 СОГОР Оксана Євгенівна 11.09.1978 БПП «Солідарність» БПП «Солідарність» Фракція БПП «Солідарність» с.Борщовичі
Останнє оновлення на П'ятниця, 07 квітня 2017, 10:35
 

Фракції Пустомитівської районної ради

Друк

п/п

П.І.П. Фракція
1 АНДРІЙЧУК Ольга Орестівна Фракція  «Об’єднання  «Самопоміч»
2 БОРОВИЧ Любов Василівна
3 БРЕГІН Андрій Іванович
4 ЗІНЬКО Юрій Володимирович
5 КУСТИК Антон Ігорович
6 СІМЕНУХА Ігор Богданович
1 БАБЕНКО Ігор Іванович Фракція  ВО «Свобода»
2 ВИШИНСЬКА Ірина Володимирівна
3 МОРАВСЬКИЙ Андрій Олегович
4 МУДРИЙ Іван Володимирович
1 ГРИМАК Іван Володимирович Фракція «Громадянська позиція»
2 КЛИМЕНКО Олександр Олександрович
3 ЛОБАЙ Світлана Володимирівна
4 СИДОРЕНКО Юрій Йосифович
1 ВОВК Петро Андрійович Фракція «УОП - УКРОП"
2 МЕЛЬНИК Мирослав Дмитрович
3 САС Роман Володимирович
1 ВЕРТАС Марія Михайлівна Фракція БПП «Солідарність»
2 ВИСОЧАНСЬКА Ірина Ярославівна
3 ВУЛЬЧАК Андрій Васильович
4 ГИЧКА Галина Григорівна
5 ГРЕНЬ Тарас Романович
6 КОВАЛЬ Світлана Борисівна
7 МИЛЯН Юрій Петрович
8 МИХАЛЮК Ігор Ярославович
9 МИХАЛЬЧУК Олександр Пилипович
10 СОГОР Оксана Євгенівна
11 ЧИТАЙЛО Степан Степанович
12 ШАРКО Степан Володимирович
1 ВАСЬКІВ Ігор Михайлович Фракція ВО «Батьківщина»
2 ГВОЗДЬ Микола Миколайович
3 ГУЛЬ Григорій Володимирович
4 МІРКА Сергій Богданович
5 ШТАЙ Стефан Іванович
1 ДОБРЯНСЬКИЙ Андрій Ярославович Фракція Народний рух України
2 ПЕЧЕР Володимир Михайлович
3 ТИЦЬКА Оксана Богданівна
4 ФИЛИПІВ Роман Степанович
1 ФАР’ЯН Олег Васильович Фракція РП О.Ляшка
2 ЮЗЬКЕВИЧ Василь Михайлович
3 ЯРЕЦЬ Марія Романівна
Останнє оновлення на Понеділок, 28 грудня 2015, 17:14
 

Апарат ради

Друк

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Посада

Кабінет

№ телефону

(03 230)

1.Керівництво

1.

ГИЧКА Галина Григорівна

Голова  районної ради

21

4-12-56, 2999209

2.

МУДРИЙ Іван Володимирович

Заступник голови  районної ради

22

4-15-40

3.

БАБІЙ Володимир Євгенович

Керуючий справами районної ради

25

4-15-40

2.Відділ правового та кадрового забезпечення

4.

ФРИС Володимир Ярославович

Заступник керуючого справами-начальник відділу правового та кадрового забезпечення

26

4-25-08

5.

БОБНЄВА

Галина Федорівна

Радник голови районної ради (патронатна служба)

приймальня

4-12-56, 2999209

3.Інформаційно-аналітичний відділ

6.

ДЗИК Ігор Йосипович

Начальник інформаційно-аналітичного відділу

24

4-19-37

7.

САЛАГАЙ Тарас Васильович

Головний спеціаліст

24

4-19-37

4.Організаційно-методичний відділ

8.

МАТКІВСЬКА Оксана Семенівна

Начальник організаційно-методичного відділу

25

4-15-40

9.

ГРИЦЕВИЧ Алла Валентинівна

Спеціаліст І категорії

24

4-19-37

5.Відділ соціально-економічного розвитку району (написання проектів) та транскордонного співробітництва

10.

 

Начальник відділу соціально-економічного розвитку району (написання проектів ) та транскордонного співробітництва

26

4-25-08

11.

СТОЙКО

Оксана Вікторівна

Головний спеціаліст

24

4-19-37

6.Відділ фінансово-господарського забезпечення

12.

ГАВРИЛЯК Руслана Григорівна

Начальник відділу фінансово-господарського забезпечення

27

4-10-82

13.

СВІТЛИК Наталя Ярославівна

Головний спеціаліст

27

4-10-82

7.Відділ з питань управління та приватизації об’єктами спільної власності територіальних громад Пустомитівського району

14.

БУБЛИК Іван Стефанович

Начальник відділу з питань управління та приватизації об'єктами спільної власності територіальних громад Пустомитівського району

4-12-56

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Посада

№ телефону (03 230)

1.

Бабій Віктор Васильович

Голова районної ради

4-12-56

2.

Мудрий Іван Володимирович

Заступник голови районної ради

4-15-40

3.

Бабій Володимир Євгенович

Керуючий справами районної ради

4-10-82

4.

Чумак Тамара Миколаївна

Начальник загальним відділ.

4-19-37

5.

Стойко Оксана Вікторівна

Головний спеціаліст по протокольній роботі загального відділу

4-12-56

6.

Грицевич Алла Валентинівна

Спеціаліст 1-ї кат. загального відділу

4-19-37

7.

Говенко Ігор Володимирович

Начальник інформаційно-аналітичного відділу

4-19-37

8.

Бублик Іван Стефанович

Начальник відділу з питань управління та приватизації об'єктами спільної власності територіальних громад Пустомитівського району

4-26-94

9.

Волошинська Тетяна Борисівна

Начальник відділу організаційного забезпечення діяльності районної ради

4-25-08

10.

Дзик Ігор

Йосипович

Радник голови районної ради з питань бюджету і фінансів, соціально-економічного та культурного розвитку територій

4-25-08

11.

Луків Андрій Ігорович

Радник голови районної ради з питань правового забезпечення

4-25-08

12.

Собкович Роман Іванович

Радник голови районної ради з питань організаційного забезпечення

4-25-08

13.

Світлик Наталя Ярославівна

Начальник відділу фінансово-господарського забезпечення р/ради

4-10-82

14.

Підлужний Семен Пилипович

Водій

4-10-82

15.

Крисько Тарас Іванович

Водій

4-10-82

Останнє оновлення на Четвер, 26 січня 2017, 20:15
 


Контакти:

Пустомитівська районна рада,
вул. М.Грушевського, 35, м. Пустомити,
Львівська обл., 81100.
тел. (03230) 4-12-56, 299-92-09,
факс: (03230) 4-27-57,

pustomyty.rada@gmail.com

pustomyty.rada

Районний часопис

PDF №24 від 17.06.2017р.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Співпраця

РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА

11

УКРАЇНА

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Погода в Пустомитах


Вхід

Ми у facebook

ПОШУК


Home /