www.pustomyty-rada.gov.ua

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Ради

Список міського, селищного і сільських голів та секретарів

Друк
№ п/п Назва місцевих рад Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Роб.тел.
1 Пустомитівська гол Серняк Олег Володимирович 22.11.1981 4-11-69
сек Жидачек Андрій Богданович 08.12.1986 4-12-89
2 Щирецька гол Василишин Олег Пахомович 22.09.1968 6-71-05
сек Кардащук Оксана Михайлівна 15.03.1972 6-71-08
3 Борщовицька гол Соколовський Петро Анатолійович 19.04.1988 7-32-17
сек Тризуб Надія Ярославівна 07.06.1968 7-32-18
4 Верхньобілківська гол Свистович Богдан Ігорович 29.02.1988 7-96-72
сек Дявін Наталя Романівна 09.06.1974 7-96-72
5 Винничківська гол Лещишин Любомир Романович 10.04.1962 7-42-42
сек Матичак Світлана Миронівна 11.07.1968 7-42-43
6 Вовківська гол Ільницький Василь Ярославович 17.08.1959 2-20-41
сек Бакун Орися Петрівна 28.06.1966 2-51-24
7 Гамаліївська гол Дропа Богдан Михайлович 24.06.1957 7-13-50
сек Петричка Світлана Ярославівна 19.06.1966 7-13-50
8 Годов.Басівська гол Хмиз Василь Тадейович 27.08.1963 2-97-73
сек Гавдан Ірина Романівна 2-97-73
9 Гуменецька гол Ільків Тарас Ярославович 07.04.1974 6-74-13
сек Кутнів Ярослава Іванівна 06.07.1961 6-74-13
10 Давидівська гол Дяків Віталій Борисович 18.04.1994 3-31-49, 2-20-15
сек Бондалєтова Марія Богданівна 15.01.1990 3-31-50
11 Дмитрівська гол Березовський Олег Борисович 09.11.1974 6-66-35
сек Глуховецька Оксана Степанівна 02.05.1980 2-20-35
12 Жирівська гол Пущак Микола Зиновійович 19.12.1984 277-84-50
сек Вільхова Галина Зіновіївна 22.06.1977 277-84-50
13 Звенигородська гол Толопко Наталія Андріївна 09.12.1966 2-65-41, ф.2-65-39
сек Орач Ганна Зиновіївна 17.05.1974 2-65-36
14 Зимноводівська гол Гутник Володимир Степанович 02.04.1964 295-22-07, 2-43-67
сек Саган Ольга Олексіївна 31.05.1967 2-44-67
15 Зубрянська гол Бучок  Андрій Степанович 22.09.1981 227-51-00
сек Гладковська Оксана Іванівна 227-10-00
16 Конопницька гол Питько Світлана Іванівна 22.11.1964 3-14-49, 269-84-49
сек Садова Галина Миколаївна 20.10.1966
17 Кротошинська гол Дробенко Григорій Олексійович 10.02.1948 277-84-25
сек Потимко Богдан Степанович 277-84-25
18 Лапаївська гол Заблоцький Ярослав Володимирович 10.10.1952 3-14-53, 269-84-54
сек Островська Любов Іванівна 21.11.1953 269-84-53
19 Лисиничівська гол Бедрій Мирон Михайлович 02.01.1964 225-24-60, 7-53-48, 296-86-71
сек Захарчук Іван Володимирович 24.05.1985
20 Містківська гол Зелінський Андрій Володимирович 02.01.1957 2-56-25
сек Войтович Любов Степанівна 25.01.1962 2-56-25
21 Миклашівська гол Коваль Висиль Михайлович 02.01.1990 7-37-96
сек Коздрин Микола Петрович 17.02.1978 7-37-92
22 Миколаївська гол Савчак Іван Васильович 03.05.1968 2-63-30
сек Гуль Катерина Богданівна 05.10.1981 2-63-30
23 Оброшинська гол Мерцало Андрій Ярославович 14.12.1965 2-82-68, ф.227-95-00
сек Федецько Людмила Михайлівна 2-82-68
24 Пасіки-Зубрицька гол Керницький Володимир Михайлович 13.01.1965 277-86-77, 2-54-36
сек Бубенчик Ігор Євгенійович 08.05.1982 277-86-79
25 Підберізцівська гол Кіцак Зеновій Михайлович 01.08.1961 7-36-16
сек Олексів Галина Демянівна 25.04.1969
26 Пісківська гол Бей Ігор Михайлович 26.10.1967 6-74-18
сек Павук Любов Михайлівна
27 Пикуловичівська гол Марцінків Володимир Ярославович 21.01.1960 7-32-15
сек Сеник Наталя Богданівна 28.05.1984
28 Поршнянська гол Баркит Богдан Володимирович 23.09.1987 227-84-37
сек Деркач Микола Ігорович 14.12.1989 4-26-12
29 Раковецька гол Солига Віктор Васильович 12.10.1970 2-76-22
сек Скіп Тетяна Степанівна 14.01.1971
30 Семенівська гол Максисько Роман Михайлович 22.05.1982 4-55-80
сек Віщур Ірина Романівна 06.12.1977
31 Скнилівська гол Тиндик Марія Олександрівна 19.02.1958 229-90-15
сек Кадай Любов Володимирівна 22.11.1955
32 Сокільницька гол Сулимко Тарас Михайлович 09.03.1966 227-06-45
сек Святий Володимир Михайлович 20.02.1972 227-02-08
33 Соколівська гол Бешлей Володимир Васильович 31.08.1961 6-73-77
сек Молявчик Лідія Анатоліївна 03.04.1977
34 Солонківська гол Ткачук Віталій Васильович 18.04.1960 227-13-93
сек Філіповський Сергій Ярославович
2-45-46
35 Сороки-Львівська гол Петрух Зіновій Володимирович 21.12.1967 225-43-22
сек Волошин Лариса Андріївна 06.08.1950
36 Ставчанська гол Панахид Петро Петрович 10.09.1974 4-53-01
сек Голубець Іванна Миколаївна 12.01.1973 5-23-01
37 Старосільська гол Сухарина Андрій Теодорович 19.09.1966 2-94-40
сек Кузик Василь Євгенович 22.09.1974
38 Чижиківська гол Пухальський  Микола Павлович 07.08.1982 7-42-60
сек Гнатишин Світлана Степанівна 06.09.1974
39 Чишківська гол Кухарський Ігор Ярославович 16.05.1964 7-42-48(23)
сек Фещин Наталія Вікторівна 28.06.1965 7-41-33
40 Чорнушовицька гол Мартиняк Дмитро Дмитрович 20.02.1961 7-96-15
сек Кутна Ольга Петрівна 06.04.1974
41 Ямпільська гол Полігас Леся Михайлівна 28.11.1967 7-13-24
сек Грицунь Ігор Ігорович 24.08.1996 7-13-10


Останнє оновлення на Середа, 06 квітня 2016, 16:01
 


Контакти:

Пустомитівська районна рада,
вул. М.Грушевського, 35, м. Пустомити,
Львівська обл., 81100.
тел. (03230) 4-12-56, 299-92-09,
факс: (03230) 4-27-57,

pustomyty.rada@gmail.com

pustomyty.rada

Районний часопис

PDF №29 від 22.07.2017р.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Співпраця

РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА

11

УКРАЇНА

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Погода в Пустомитах


Вхід

Ми у facebook

ПОШУК

Конкурс мікропроектів

Cесія районної ради

27 ЧЕРГОВА

21.07.2017 року

о 10:00 год.

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ

Стратегія району

Звіт голови районної ради

Районний бюджет