www.pustomyty-rada.gov.ua

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Громадськість

Відкриття спортивного майданчика в с.Солонка

Друк

Останнє оновлення на Четвер, 13 жовтня 2016, 10:54
 

1-ша сесія 7 демократичного скликання, обрання голови Пустомитівської районної ради

Друк

 

Міжнародна зустріч у Любельському Повіті Республіка Польща 29-30.08.2015

Друк

 

Офіційний візит делегації з Пустомитівщини у Німеччину 15.09.2013р.

Друк

Дружба без кордонів

Останнє оновлення на Четвер, 16 жовтня 2014, 16:47
 

ІІІ-тя спартакіада Львівщини

Друк

Останнє оновлення на Середа, 24 вересня 2014, 15:22
 

Голова Львівської ОДА Віктор Шемчук в рамках робочої поїздки до Пустомитівського району

Друк

Останнє оновлення на Середа, 09 жовтня 2013, 15:11
 

Голова ОДА М.Костюк у Ставчанах

Друк

 

Підписання виконавчого протоколу між Перемишльським Повітом РП та Пустомитівським районом 25.11.11р.

Друк

Останнє оновлення на Середа, 30 листопада 2011, 11:04
 

11-та чергова сесія районної ради

Друк

Останнє оновлення на Середа, 30 листопада 2011, 11:00
 

Зустріч з представниками Лодзького воєводства РП

Друк

Останнє оновлення на Понеділок, 31 жовтня 2011, 15:34
 

20 років Незалежності України

Друк

Святкування 20-ї річниці Дня Незалежності

 

Список релігійних громад Пустомитівського район

Друк

№№

пп.

Населений  пункт

Назва храму

Назва

Релігійної громади (конфесії)

Прізвище, ім’я священнослужителя

1

2

3

4

5

УГКЦ

1

с. Борщовичі

Святої трійці

УГКЦ

Духнич Іван

 

с. Сухоріччя

Собор Пресвятої Богородиці

УГКЦ

2

с. Верхня Білка

Покров Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Муравський Михайло

 

с. Тарасівка

Пресвятої Трійці

УГКЦ

3

с. Підгірне

Покров Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Завидівський Зеновій

 

с. Виннички

Собор Пресвятої Богородиці

УГКЦ

4

с. Нижня Білка

Різдва Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Мицько Дмитро

 

с. Миклашів

Різдва Пресвятої Богородиці

УГКЦ

5

с. Вовків

Введення у Храм Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Юнко Олексій

 

с. Селисько

Святого Миколая Чудотворця

УГКЦ

6

с. Кугаїв

Богоявлення Господнього

УГКЦ

Німак Мирослав

 

с. Загір’я

Святої трійці

УГКЦ

7

с. Товщів

Успіня Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Цегельський Михайло

 

с. Милятичі

Косми і Демяна Безсрібників

УГКЦ

8

с. Гамаліївка

Святого Миколая Чудотворця

УГКЦ

Менделюк Павло

9

с. Годовиця

Успіня Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Притула Мирослав

 

с. Басівка

Святих Верховних Апостолів Петра і Павла

УГКЦ

10

с. Гуменець

Успіня Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Курилець Іван

 

с. Сердиця

Святого Йосафата

УГКЦ

11

с. Давидів

Різдва Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Пашко Григорій

12

с. Черепин

Собор Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Коваль Михайло

 

с. Старе Село

Собор Пресвятої Богородиці

УГКЦ

13

с. Дмитре

Святого Димитрія Мироточця

УГКЦ

Когут Орест

14

с. Попеляни

Воздвиження Чесного Хреста

УГКЦ

Гриб Андрій

 

с. Черкаси

Юрія Переможця

УГКЦ

15

с. Жирівка

Собор Архистратига Михаїла

УГКЦ

Белінський Богдан

16

с. Ковирі

Святого Володимира Великого Рівноапостольного

УГКЦ

Антонюк Степан

17

18

19

с. Зимна Вода

“-“

“-“

Святих Верховних Апостолів Петра і Павла

УГКЦ

Глушак Степан

Чимиринський Ігор

Дацко Любомир

20

с. Звенигород

Святого Миколая Чудотворця

УГКЦ

Снєда Євген

 

с. Гринів

Собор Архистратига Михаїла

УГКЦ

21

с. Відники

Святого Миколая Чудотворця

УГКЦ

Процюк Ростислав-Антон-Андрій

 

с. Коцурів

Усікновення голови  Святого Івана Хрестителя

УГКЦ

22

с. Шоломия

Святого Пророка Іллі

УГКЦ

Сліпий Зеновій

23

с. Зубра

Параскеви

УГКЦ

Кузьмич Микола

24

с. Конопниця

Різдва Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Мальчицький Аскольд

25

26

с. Лапаївка

Успіня Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Кузь Петро,

Марцін Андріан

27

с. Лисиничі

Параскевії

УГКЦ

Тимків Михайло

28

с. Підбірці

Успіня Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Будник  Михайло

29

с. Містки

Покрови Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Патронник  Іван

 

с. Никонковичі

Архистратига Михаїла

УГКЦ

30

с. Полянка

Різдва Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Жаровський Олег

31

с. Оброшино

Святого Димитрія Мироточця

УГКЦ

Стахнів Михайло

32

с. Пасіки-Зубрицькі

Святих Верховних Апостолів Петра і Павла

УГКЦ

Янів Василь

 

с. Будьків

Святих Верховних Апостолів Петра і Павла

УГКЦ

33

с. Пикуловичі

Собор Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Котлінський Руслан - Роман

 

с. Кам’янопіль

Усікновення голови  Святого Івана Хрестителя

УГКЦ

34

с. Поршна

Покрови Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Коростіль Олексій

 

с. Липники

Святих Верховних Апостолів Петра і Павла

УГКЦ

 

с. Підсадки

Покрови Пресвятої Богородиці

УГКЦ

35

с. Раковець

Покрови Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Франків Любомир

 

с. Підтемне

Різдва Пресвятої Богородиці

УГКЦ

 

с. Новосілка

Мучеників Макавеїв

УГКЦ

36

с. Деревач

Святого Володимира Великого Рівноапостольного

УГКЦ

Будзан Ростислав

37

с. Хоросно

Преображення Господнє

УГКЦ

Гнатів Богдан

38

с. Семенівна

Собор Архистратига Михаїла

УГКЦ

Волощак Богдан

 

с. Милошовичі

Стрітення Господнє

УГКЦ

39

с. Скнилів

Преображення Господнє

УГКЦ

Войцехівський Мирослав

40

с. Сороки

Косми і Демяна Безсрібників

УГКЦ

Піддубний Богдан

 

с. Піски

Різдва Пресвятої Богородиці

УГКЦ

41

42

с. Сокільники

Різдва Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Гаранджа Ярослав

Павлик Володимир

43

с. Солонка

Різдва Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Гаранджа Роман

44

с. Малечковичі

Введення у Храм Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Мудь Василь

45

с. Сороки-Львівські

Різдво Святого Івана Хрестителя

УГКЦ

Іванців Роман

46

с. Муроване

Введення у Храм Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Савчинський Тарас

47

с. Старе  Село

Усікновення голови  Святого Івана Хрестителя

УГКЦ

Кузьмич Богдан

48

с. Ставчани

Собор Архистратига Михаїла

УГКЦ

Пенцак Володимир

49

с. Чижиків

Введення у Храм Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Гункевич Богуслав

 

с. Соснівка

Пресвятої Трійці

УГКЦ

50

с. Чишки

Успіня Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Мельник  Орест

51

с. Чорнушовичі

Святого Миколая Чудотворця

УГКЦ

Розпиндовський Михайло

 

с. Журавники

Пресвятої Трійці

УГКЦ

52

с. Ямпіль

Покрови Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Грицунь Ігор

53

смт.Щирець

Пресвятої Трійці

УГКЦ

Когут Богдан

54

м.Пустомити

Успіня Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Чудяк Юрій,

Будзан Ростислав

55

м. Пустомити

вул. Глинська, 20

Зіслання Святого Духа

УГКЦ

Василишин  Омелян

56

м.Пустомити /Лісневичі/

Приподобного Симеона Стовпника

УГКЦ

Іван Любінський

57

с. Наварія

Зіслання Святого Духа

УГКЦ

Пукас Василь

Ігор  Гараш

УПЦ-КП

1

с. Давидів

Святих Верховних Апостолів Петра і Павла

УПЦ-КП

Манюк Григорій

 

с. Черепин

Блаженної Ольги

УПЦ-КП

2

с. Оброшино

Пресвятої Трійці

УПЦ-КП

Рибак Ігор

3

с. Підберізці

Різдва Пресвятої Богородиці

УПЦ-КП

Гасс Станіслав

4

с. Семенівка

Святого Пророка Іллі

УПЦ-КП

Сав’як Ігор

5

с. Сокільники

Успіня Пресвятої Богородиці

УПЦ-КП

Свистун Любомир

6

с. Чижиків

Введення у Храм Пресвятої Богородиці

УПЦ-КП

Микуш Мирон

7

с. Чишки

Успіня Пресвятої Богородиці

УПЦ-КП

Мануляк Роман

8

с. Зимна Вода

Не діюча (самовільне будівництво)

-

Шишко Сергій

УАПЦ

1

с. Виннички

Собор Пресвятої Богородиці

УАПЦ

Яцків Василь

 

с. Чишки

Успіня Пресвятої Богородиці

УАПЦ

2.

с. Гончари

Софії, Віри, Надії, Любові

УАПЦ

Древняк  Олег

3

с. Дмитровичі

Собор Архистратига Михаїла

УАПЦ

Гайдучок Ярослав

4

с. Гуменець

Богоявлення Господнього

УАПЦ

Цар Роман

5

с. Горбачі

Трьох святителів

УАПЦ

Пузир Олег

6

с. Зимна Вода

Івана Богослова

УАПЦ

Тишкун  Микола

78

с. Звенигород

Святого Миколая Чудотворця

УАПЦ

Процюк Анатолій

Денега Юрій

 

с. Гринів

Собор Архистратига Михаїла

УАПЦ

9

с. Зубра

Святого Володимира Великого Рівноапостольного

УАПЦ

Цимбала Ігор

10

с. Кротошино

Покров Пресвятої Богородиці

УАПЦ

Маланюк Ярослав

 

с. Пасіки-Зубрицькі

Косми і Демяна Безсрібників

УАПЦ

11

с. Лисиничі

Покров Пресвятої Богородиці

УАПЦ

Толочкевич  Євген

12

с. Підгірне

Покров Пресвятої Богородиці

УАПЦ

Гринів Микола

13

с. Миколаїв

Покров Пресвятої Богородиці

УАПЦ

Петришин  Петро-Володимир

 

с. Підсоснів

Різдва Пресвятої Богородиці

УАПЦ

14

с. Городиславичі

Святого Димитрія Мироточця

УАПЦ

Грабар Роман

15

с. Гаї

Богоявлення Господнього

УАПЦ

Гуль  Богдан

 

с. Глуховичі

Воздвиження Чесного Хреста

УАПЦ

16

с. Піски

Різдва Пресвятої Богородиці

УАПЦ

Афтанас Андрій

 

смт. Щирець

Різдва Пресвятої Богородиці

УАПЦ

17

с. Пикуловичі

Собор Пресвятої Богородиці

УАПЦ

Лампицький Сергій

18

19

с. Солонка

Різдва Пресвятої Богородиці

УАПЦ

Домашовець Іван,

Федько Василь

20

с. Сороки-Львівські

Святих Верховних Апостолів Петра і Павла

УАПЦ

Коваль Богдан

21

с. Сердиця

Собор Архистратига Михаїла

УАПЦ

Духнич Іван

22

м. Пустомити

Вознесіння Господнє

УАПЦ

Федорович Степан

23

с. Сокільники

Успіня Пресвятої Богородиці

УАПЦ

Турчин Володимир

 


Контакти:

Пустомитівська районна рада,
вул. М.Грушевського, 35, м. Пустомити,
Львівська обл., 81100.
тел. (03230) 4-12-56, 299-92-09,
факс: (03230) 4-27-57,

pustomyty.rada@gmail.com

pustomyty.rada

ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ МІКРОПРОЕКТІВ ЛОР

Районний часопис

PDF №10 від 11.03.2017р.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Співпраця

РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА

11

УКРАЇНА

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Погода в Пустомитах


Вхід

Cесія районної ради

24 ЧЕРГОВА

24.03.2017 року

о 10:00 год.

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ

Ми у facebook

ПОШУК

Звіт голови районної ради

Районний бюджет