Послуги ЦНАП: швидко та зручно

Головне територіальне управління юстиції у Львівській області, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», продовжує інформувати про ваше право на якісні адміністративні послуги.

ПЕРЕВАГИ ЦЕНТРІВ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ДЛЯ ГРОМАДЯН:

• Широкий спектр послуг в одному місці: від реєстрації актів цивільного стану (народження, шлюбу) до державних допомог (житлових субсидій тощо);
  • Зручний режим роботи(не менше 7 годин щодня, без перерв, до 20 год не менше одного дня протягом тижня). Багато ЦНАПів працюють у суботу.;
  • Не стягують додаткових платежів;
  • Більшість адміністративних послуг можна отримати у будь якому ЦНАПі незалежно від місця реєстрації(наприклад, закордонний паспорт);
  • За один візит можна отримати кілька різних послуг (наприклад, зареєструвати народження, місце проживання та подати документи на отримання державної допомоги).

КОРИСНІ ПОРАДИ:

• Замовляй закордонний паспорт завчасно- за 20 робочих днів;
  • Замовляй державну реєстрацію нерухомості за 5 днів ( різниця з терміновою послугою за 2 години-у 50 разів)
  • Державне мито за реєстрацію шлюбу складає лише 85 копійок (інші платежі/послуги не обов`язкові);
  • За консультації, надання бланків та інформації не може стягуватись жодної плати.

ВАЖЛИВО: Якщо при зверненні в ЦНАП твою заяву не реєструють та пропонують принести додаткові документи, які не передбачені законодавством, вимагай реєстрації заяви та офіційної відповіді.

PDF №28 від 13.07.2019р.

Wrong dir in settings