“Кращий студент району 2017“

Пустомитівська районна рада спільно з Пустомитівською районною державною адміністрацією та Пустомитівською районною асоціацією місцевих громад (ПРАМГ) “ Громади Пустомитівщини “ проводить до Міжнародного дня студента  конкурс “ Кращий студент району 2017“.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету, і відправити її на електронну пошту  районної ради Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 31.10.2017.

Умови проведення конкурсу:

1. Студенти подають свою кандидатуру, шляхом заповнення Анкети та повинні мати характеристику із зазначенням конкретних особливих заслуг, досягнень, нагород, результатів, підписана ректором (заступником ректора) вищого навчального закладу/деканом та довідку з навчального закладу. Окремо весь пакет документів надсилається на електронну адресу районної ради до 31.10.2017
  2. Після засідання конкурсної комісії обираються найкращі студенти за відповідними номінаціями:

-        Номінація "Прометей науки" - студенти, які досягли високих злетів у науковій роботі. Це - студенти-відмінники та студенти - науковці.

-        Номінація "Творчий злет" - студенти-митці, які прагнуть урізноманітнити цей світ, дати йому більше світла, гармонії, оспівати його красу у своїх творіннях. Це — майбутні поети і композитори, музиканти і художники, актори.

-        Номінація "Вдалий старт" - студенти-спортсмени, що мають високі здобутки у спорті.

-        Номінація "Молода генерація" - студенти, які отримали найвищі бали на ЗНО

-        Номінація "Товариське плече" - лідери студентського профспілкового руху.

На фінальний заході на якому проводитиметься нагородження лауреатів та переможців конкурсу дипломами та цінними подарунками проводиться щорічно в листопаді поточного року до Міжнародного Дня студента подають відеопрезентацію «Моє портфоліо» із обов’язковим відображенням нагород та відповідних документів, матеріалів, фото, які підтверджують досягнення та особливі заслуги претендента у відповідній номінації. Час перегляду відеоматеріалу не повинен перевищувати більше ніж 3 хвилини.

Останнє оновлення на Понеділок, 02 жовтня 2017, 09:37

Участь району у ПРОЕКТАХ