Відбулась 12-а чергова сесія районної ради

20 липня 2016 року відбулося засідання 12-ї чергової сесії Пустомитівської районної ради.

У роботі сесії взяли участь народний депутат України Б.Дубневич, керівництво районної ради та районної державної адміністрації, депутати Львівської обласної ради М.Лісна, І.Лабай, органи місцевого самоврядування.
Голова районної ради Галина Гичка привітала депутатів районної ради, які святкували свій день народження у міжсесійний період, а також нагородила дипломами за зайняте 1,2,3 місце органи місцевого самоврядування, які брали участь у районному «Фестивалі писанок».

На своєму засіданні депутати районної ради розглянули 24 проектів рішень, по яких прийнято відповідні рішення.

1. Блок бюджетних питань:

За рахунок перевиконання районного бюджету за січень –червень 2016 року:
надано матеріальну допомогу мешканцям Пустомитівського району, Зелінському Андрію Володимировичу в сумі 30,0 тис.грн., мешканцеві с.Містки, на його лікування; Максимець Надії Іванівні в сумі 50,0 тис.грн., мешканці с.Давидів, на лікування сина Максимця Романа Миколайовича, учасника АТО, який отримав важкі поранення в зоні проведення бойових дій.
Спрямовано кошти районній державній адміністрації на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів, в т.ч. - 50 000,00 грн. на виконання цільової «Програми матеріально-технічного забезпечення підшефної військової частини А 4324 на 2016 рік». Профінансовано освіту - 2 617 842,91 грн., культуру - 3 370 000,0 грн., медицину - 1 066 000,0 грн., соціальний захист - 330 000,0 грн. , придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування - 338 000,0 грн.

2. Заслухали:

інформацію заступника голови районної держадміністрації Ігоря Хруня про стан ремонту доріг у Пустомитівському районі; інформацію начальника відділу з питань управління та приватизації об'єктами спільної власності територіальних громад Пустомитівського району І.Бублика про стан майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад Пустомитівського району та його використання; звіт начальника відділу містобудування та архітектури Пустомитівської районної держадміністрації В.Ващука про роботу у 2015 році керованого ним відділу; звіт архітектора КП "Архітектурно-планувальне бюро" Пустомитівської районної ради В.Шила про роботу у 2015 році комунального підприємства; інформацію начальника управління агропромислового розвитку Пустомитівської районної державної адміністрації В.Гулая про хід проведення в районі жнив та підготовку до комплексу осінньо – польових робіт, в господарствах району;

інформацію начальника Пустомитівського РЕМу І.Казмірчука про стан електромереж Пустомитівського району;

інформацію начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Миколи Степованого, директора Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяни Стахів, директора Пустомитівського районного територіального центру соціального обслуговування Володимира Томчишина про соціальну роботу з сім’ями, члени яких воювали, воюють, постраждали та загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході України.

3. Розглянуто:

затверджено технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що надається в оренду ФО-П Дейнека О.Ф. та ТзОВ «Агролайф-Інвест», проект землеустрою щодо встановлення (зміни) межі села Ямпіль створено амбулаторії загальної практики сімейної медицини м.Пустомити на базі поліклінічного відділення Пустомитівської центральної районної лікарні та амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт.Щирець на базі поліклінічного відділення Щирецької міської лікарні.

Присвоєно з 1 вересня 2016 року Солонківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Героя України Миколи Паньківа. реорганізацію окремих шкіл Пустомитівського району та відкриття дошкільної групи в с.Липники (територія військового містечка) при Солонківському ДНЗ.

- фото

Останнє оновлення на Четвер, 21 липня 2016, 10:57