Проведено засідання постійних комісій районної ради

12-13 липня 2016 року, у зв’язку з підготовкою чергової 12 сесії районної ради 7 скликання, відбулось засідання  постійних комісій районної ради з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, паливно-енергетичного комплексу та з питань освіти, науки, релігії, національного і духовного відродження,  інформаційної політики та свободи слова, на яких розглянуті наступні питання:

-       про стан електромереж Пустомитівського району;

-       Про розгляд листа відділу освіти Пустомитівської РДА щодо реорганізації Ямпільської ЗОШ I-III ступенів, Загірянської ЗОШ I-II ступенів, Скнилівської ЗОШ I-II ступенів, Малечківської ЗОШ I ступеня.

-       Про розгляд листа відділу освіти Пустомитівської РДА та подання Солонківської ЗОШ I-III ступенів стосовно присвоєння Солонківській ЗОШ  I-III ступенів імені Героя України Миколи Паньківа.

-       Про розгляд листа Старосільської сільської ради стосовно продовження перебування групи ДНЗ в приміщенні Старосільської ЗОШ.

-       Про розгляд листа постійної комісії Львівської обласної ради з питань освіти і науки щодо вивчення питання реорганізації Миколаївської ЗОШ I-II ступенів.

PDF №37 від 16.09.2017р.