У Чижикові подвійне свято

У с.Чижиків відкрито нове приміщення лікарської амбулаторії та навчальний дошкільний заклад. Один з великих населених пунктів Пустомитівського району, де проживає більше двох тисяч жителів, давно потребував покращення умов для медичного обслуговування населення.
У відкритті взяли участь: народний депутат України Богдан Дубневич, голова районної ради Галина Гичка, голова районної державної адміністрації Володимир Говенко, головний лікар району Іван Лабай, депутати обласної та районної рад, Чижиківський сільський голова Микола Пухальський, працівники медицини та освіти, громадськість.
Як і годиться, відкриття амбулаторії та содочку розпочалося спільною молитвою, освяченням та благословенням священнослужителя місцевого храму.
Після перерізання стрічки до привітального слова серед інших було запрошено голову районної ради Галину Гичка, яка зазначила: «Півроку тому нам тяжко було повірити, що 12 липня, як запланували новою дорогою прийдемо сюди, щоб урочисто відкрити лікарську амбулаторію та дитячий садок. Якщо у селі відкривається садок, то це означає, що село живе і буде жити, а лікарська амбулаторія потурбується про здоров’я кожного від малого до великого».
Привітати жителів села та медиків району із відкриттям лікарської амбулаторії та садочку приїхав і народний депутат від нашого округу Богдан Дубневич, який відмітив, що такими сучасними і красивими об'єктами має пишатись не лише Чижиківська громада, а й весь Пустомитівський район..
Із щирою подякою до всіх присутніх від імені громади села виступив також сільський голова Микола Пухальський.
В 2008 році згідно рішення сесії Пустомитівської районної ради на базі Чижиківської ДЛ створено лікарську амбулаторію з 20 ліжками денного перебування, яка в 2011 році реорганізована в амбулаторію загальної практики – сімейної медицини із 5 ліжками денного стаціонару. В приміщенні дислокується виїзна бригада швидкої медичної допомоги.
Чижиківська АЗПСМ обслуговує населення в кількості 2378 осіб, з них дорослого населення 1926 осіб (1256 жінок, 1122 чоловіків), дітей від 0 до 14 років – 367 осіб, підлітків – 85. Працездатного населення – 1406 осіб.
Отож, принцип наближення надання медичних послуг безпосередньо до потребуючого здійснюється на практиці, а цей день запам’ятається мешканцям села не просто як сонячний літній день, але і як день відкриття дитячого садка.

- фото

Останнє оновлення на Середа, 13 липня 2016, 10:03