www.pustomyty-rada.gov.ua

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

ІІ Міжнародний турнір з волейболу на кубок голови Пустомитівської районної ради

Друк

11 червня 2016 року у с.Солонка та с.Зубра відбувся ІІ міжнародний турнір серед чоловічих аматорських команд з волейболу на кубок голови Пустомитівської районної ради.

Організували цей турнір: Пустомитівська районна рада та Солонківська сільська рада.

Відкриття змагань розпочалося вітальними словами голови Пустомитівської районної ради Галини Гички, Солонківського сільського голови Віталія Ткачука та партнерів з Польщі, які вручили організаторам турніру  волейбольні м’ячі.

Участь у змаганнях взяли 6 команд з Пустомит, Солонки, Пасіки-Зубрицькі Пустомитівського району та міст Перемишля, Любліна та Орли (Республіка Польща). На початковій стадії турніру команди були розділені на дві підгрупи, у яких ігри проводились за коловою системою.
За результатами видовищних та не менш напружених ігор перше місце, віддавши усі сили в останній грі, все ж виборола команда с.Солонки, друге місце посіла команда с.Пасіки-Зубрицькі, а третє місце у команди з м.Пустомити.

Усі команди-призери були нагороджені, окрім аплодисментів вболівальників та позитивних емоцій кубками й медалями  від Пустомитівської районної ради.

Змагання проходили в дружній атмосфері, волейболісти показали хорошу змістовну гру якою порадували своїх вболівальників.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до підготовки, організації та проведення турніру з волейболу. Такі змагання дають можливість більш масово залучати населення сіл та міст району до систематичних занять улюбленими видами спорту, а також спонукають до пропагування здорового способу життя.

www.facebook.com

Останнє оновлення на Понеділок, 13 червня 2016, 11:21  

Контакти:

Пустомитівська районна рада,
вул. М.Грушевського, 35, м. Пустомити,
Львівська обл., 81100.
тел. (03230) 4-12-56, 299-92-09,
факс: (03230) 4-27-57,

pustomyty.rada@gmail.com

pustomyty.rada

Участь району у ПРОЕКТАХ

Районний часопис

PDF №24 від 16.06.2018р.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Співпраця

РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА

11

УКРАЇНА

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Погода в Пустомитах