Відбулась 11-а чергова сесія районної ради

08 червня 2016 року відбулося засідання 11-ї чергової сесії Пустомитівської районної ради.
У роботі сесії взяли участь заступники голови Пустомитівської районної державної адміністрації П.Городечний та І.Хрунь, народний депутат України Б.Дубневич, депутати Львівської обласної ради М.Лісна, І.Лабай, Р.Васьків, органи місцевого самоврядування.
Голова районної ради Галина Гичка привітала депутатів районної ради, які святкували свій день народження у міжсесійний період.
На своєму засіданні депутати районної ради розглянули 12 проектів рішень, по яких прийнято відповідні рішення.

www.facebook.com

1. Блок бюджетних питань: спрямовано вільний залишок коштів районного бюджету, що склався станом на 1 січня 2016 року, а саме профінансовано:
«Районну комплексної програми на 2016 – 2017 роки щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, сімей загиблих героїв під час Революції гідності, вшанування пам'яті загиблих, проведення комплексних заходів з військово-патріотичного вихованню молоді, організації літніх таборів для дітей та юнацтва із елементами військово-медичної підготовки» в сумі 120 000,00 грн.
«Програму розвитку архівної справи, забезпечення належного зберігання документів Національного архівного фонду України в архівному відділі Пустомитівської райдержадміністрації та у відомчих архівах органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій району на 2016 рік» в сумі 26 900,00 грн.
«Програму матеріально-технічного забезпечення підшефної військової частини А 2166 на 2016 рік» в сумі 50 000,00 грн.
«Програму технічного і фінансового забезпечення, вдосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Пустомитівського району на 2016 рік» в сумі 61 900,00 грн.
Всього розприділено вільний залишок бюджетних коштів районного бюджету по загальному фонду районного бюджету в сумі 1 954,6 тис.грн., а також збільшено видатки районного бюджету в сумі 1 756,9 тис. грн. за рахунок коштів резервного фонду районного бюджету.
Заслухали інформацію:
- керівника Львівської місцевої прокуратури №3 І.Івченка та начальника Пустомитівського відділення поліції О.Шкодина про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати їх діяльності на території Пустомитівського району.
- заступника начальника відділу взаємодії з роботодавцями Пустомитівського районного центру зайнятості Галини Гнатишин про співпрацю центру з місцевими радами району стосовно залучення тимчасово непрацюючих громадян до громадських робіт та благоустрою.
- в.о. завідувача Пустомитівським районним відділом ДУ ЛОЛЦДСУ М.Петровського про стан санітарного та епідемічного благополуччя населення Пустомитівського району.
- головного лікаря Пустомитівської ЦРЛ І.Лабая про роботу закладів охорони здоров’я у Пустомитівському районі.
З 1 липня 2016 року депутати ввели до штатного розпису комунального підприємства «Соціальні гарантії» Пустомитівської районної ради одну ставку посади фахівця соціальної роботи.

Останнє оновлення на П'ятниця, 10 червня 2016, 08:15

PDF №29 від 22.07.2017р.