Оголошення про проведення конкурсного добору на вакантні посади комунального закладу

Оголошення
про проведення конкурсного добору на вакантні посади консультанта   комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Пустомитівської районної ради Львівської області»

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення № 833 від 04.08.2020 року Пустомитівської районної ради, оголошено конкурс на вакантні посади:

• консультантів Комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Пустомитівської районної ради Львівської області» (4 ставки)

Документи на участь у конкурсі приймаються

з 27 серпня  2020 року по 18 вересня 2020 року.

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

-         заяву про участь у конкурсі з письмовою згодою на обробку персональних даних;

-         біографічну довідку (резюме);

-         особовий листок з обліку кадрів з 2 фотокартками 3x4;

-         копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

-         копію атестаційного листа;

-         копію трудової книжки;

-         довідку про наявність або відсутність судимості;

-         копії паспорта та ідентифікаційного коду, засвідчені претендентом;

-         конкурсні пропозиції.

Особа може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити його професійні чи моральні якості. Відповідальність за достовірність поданої інформації несе кандидат.

Зазначені документи надсилаються на поштову адресу: м. Пустомити, Козацька, 9, Львівська обл., 81100, Комунальний заклад «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Пустомитівської районної ради Львівської області». Відповідальна особа – Щерба Стефан Стефанович , контактний телефон тел. 0964675791.

Конкурсний добір починається

21 вересня 2020 року о 1500 год.

Конкурсний добір переможця конкурсу здійснюється за результатами перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про  дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р шляхом проведення письмового тестування за тестовими завданнями відкритої форми та проведення співбесіди.

Вимоги до кандидатів для участі в конкурсі

Кваліфікаційні вимоги:

• вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю .
  • стаж роботи не менше п’яти років за фахом;
  • високі моральні, ділові, професійні якості та організаторські здібності, здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки;
  • володіння державною мовою;
  • має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії» вчителя та методиста.

Оголошення

про проведення конкурсного добору на вакантну посади директора   комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Пустомитівської районної ради Львівської області»

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення № 833 від 04.08.2020 року Пустомитівської районної ради, оголосила конкурс на вакантну посаду керівника:

• Комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Пустомитівської районної ради Львівської області»

Документи на участь у конкурсі приймаються

з 27 серпня  2020 року по 17 вересня 2020 року

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

-        заяву про участь у конкурсі з письмовою згодою на обробку персональних даних;

-        біографічну довідку (резюме);

-        особовий листок з обліку кадрів з 2 фотокартками 3x4;

-        копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

-        копію атестаційного листа;

-        копію трудової книжки;

-        довідку про наявність або відсутність судимості;

-        декларацію про доходи відповідно до Закону України «Про запобігання корупції»;

-        конкурсні пропозиції;

-        програми розвитку, Закладу на середньострокову перспективу 5 (п’ять) років;

Зазначені документи надсилаються на поштову адресу: м. Пустомити, вул. М.Грушевського, 35 Львівська обл., 81100, Пустомитівська районна рада. Відповідальна особа – Фрис Володимир Ярославович , контактний телефон тел. (03_230) 4-12-56, 4-19-37, (032) 227-87-70(1), факс: 4-27-57,

Конкурсний добір починається 18 вересня 2020 року о 1000 год.

Вимоги до кандидатів для участі у конкурсі

Кваліфікаційні вимоги:

• Вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю .
  • Стаж роботи не менше п’яти років за фахом;
  • Високі моральні, ділові, професійні якості та організаторські здібності, здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки;
  • Володіння державною мовою.
  • Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії» вчителя
Останнє оновлення на Понеділок, 07 вересня 2020, 10:30

Часопис Пустомитівського району