28 жовтня – початок прийому заявок на Конкурс проєктів місцевих ініціатив

Львівська обласна рада інформує про те, що о 9:00 год. 28 жовтня розпочинається проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив на 2020 рік. Триватиме прийом заявок до 18:00 год. 29 листопада 2019 року.

Прийом документів на участь здійснюється виключно на онлайн-платформі, яка створена на сайті Львівської обласної ради за посиланням: HTTP://REGISTRATION.LVIVOBLRADA.GOV.UA/

Нагадаємо, що Конкурс проводиться за такими пріоритетами:

«Освіта» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

«Охорона здоров'я» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування (в тому числі придбання автотранспорту).

«Культура» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

«Спорт» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

«Безпека» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

«Вуличне освітлення» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція.

«Інші пріоритети» (об’єкти усіх форм власності (окрім приватної (за винятком ОСББ)), що не підпадають під визначені Конкурсною радою пріоритети) - будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, облаштування об’єктів ПЗФ, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

«Обласні заклади та установи, некомерційні комунальні підприємства обласної ради» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, благоустрій територій, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

Гранична вартість проєкту становить не більше ніж 500 тис грн.

Гранична субвенція з обласного бюджету для проєкту становить – 200 тис грн.

Необхідну інформацію про проведення конкурсу, в тому числі Програму проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020­ – 2025 роки, затверджену рішення Львівської обласної ради № 866 від 10.09.2019 (Додаток 2), розміщено на офіційному сайті Львівської обласної ради за посиланням: HTTPS://VISUALIZATION.LVIVOBLRADA.GOV.UA/LDP-VISUAL.HTML

Додаткову інформацію можна отримати за тел.: (032) 2-999-808.

Часопис Пустомитівського району

PDF №44 від 02.11.2019р.