Львівська залізниця

Шановна Галина Григорівна!

Керівництво моторвагонного депо Львів регіональної філії "Львівська залізниця" звертається до Вас з метою вирішення проблемних питань, пов’язаних із забезпеченням залізничного приміського пасажирського сполучення.

Жителі населених пунктів Пустомитівського району, які користуються послугами залізничного транспорту, здійснюючи проїзд поїздами приміського сполучення за маршрутом Стрий - Львів - Стрий, систематично відмовляються оплачувати за проїзд. Також трапляються випадки вандалізму щодо моторвагонного складу з боку окремих пасажирів.

Внаслідок завданих збитків та недоотримання коштів залізниця не має змоги придбати в повному обсязі необхідні запасні частини, що негативно впливає на санітарно-технічний стан моторвагонного рухомого складу, який потребує негайного оновлення. Це призводить до скасування приміських поїздів або їх курсування в неповному складі.

Просимо Вас із розумінням поставитися до порушеної проблеми та довести до відома жителів Пустомитівського району інформацію про необхідність обов’язкової оплати за проїзд, бережливого ставлення до майна залізниці під час користування поїздами приміського сполучення та про скасування окремих маршрутів поїздів або їх зупинки на зупинковних платформах, станціях які знаходяться в межах Пустомитівського району у випадках відмови громадян від оплати за проїзд.

Начальник моторвагонного депо Тресін А.Ю.

Заступник начальника моторвагон Панько Я.С.

Часопис Пустомитівського району

PDF №44 від 02.11.2019р.