Узгоджено порядок денний сесії районної ради

Сьогодні в районній раді відбулись засідання постійних комісій районної ради з питань розвитку села та АПК (голова – Іван Гримак); з питань  охорони здоров’я, соціального захисту населення, сім’ї, материнства, дитинства (голова - Юрій Зінько); з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (голова-Ігор Васьків); з питань  використання землі та регулювання земельних ресурсів  (голова- Григорій Гуль); з питань  військової справи та АТО (голова – Роман Сас); з питань  соціально-економічного розвитку, промисловості, паливно-енергетичного комплексу (голова – Василь Юзькевич), на яких підготовлені проекти рішень на 47-му чергову сесію районної ради.

Цього ж дня відбулось засідання президії районної ради, щодо узгодження порядку денного 47-ї чергової сесії районної ради, яка відбудеться 19.04.2019 року.

Затверджено наступний порядок денний 47-ї чергової сесії:

-   Про стан законності на території Пустомитівського району впродовж 2018 року та в І кварталі 2019 року.

-   Про звіт постійної комісії районної ради з питань військової справи та АТО .

-   Про приведення рішення районної ради від 14.12.2018 №605 «Про районний бюджет Пустомитівського району на 2019 рік» у відповідність до проведеної експертизи департаментом фінансів Львівської обласної держадміністрації.

-   Про списання заборгованості по бюджетній позичці, наданій сільськогосподарським товаровиробникам у 1998 році.

-  Про виконання цільових програм, фінансування яких у 2018 році здійснювалось з районного бюджету, та зняття з контролю програм, термін дії яких закінчився в 2018 році.

-   Про затвердження окремих цільових програм в новій редакції.

-  Про внесення  доповнень до  пункту 1 рішення районної ради від 14.12.2018 № 604 «Про затвердження районних цільових програм на 2019 рік».

-   Про надання одноразових матеріальних допомог мешканцям Пустомитівського району.

-  Про введення 0,5 ставки посади акомпаніатора до штатного розпису відділу культури  Пустомитівської районної держадміністрації, для народного хору «Джерело» народного дому с. Старе Село №1.

-  Про виконання районного бюджету  Пустомитівського району за січень-березень 2019 року та внесення змін до його показників.

-  Про розподіл коштів районного бюджету на співфінансування потенційних переможців обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2019 рік.

-   Про виконання Програми  соціально-економічного  та культурного розвитку Пустомитівського району за 2018 рік.

-   Про виконання в 2017-2018 роках плану реалізації  Стратегії розвитку Пустомитівського району на період до 2025 року.

-  Про виконання Районної комплексної програми правового захисту, соціальної підтримки і реабілітації людей з інвалідністю на 2015-2018 роки.

- Про призначення І.Лабая директором Комунального некомерційного підприємства Пустомитівської районної ради «Пустомитівська центральна районна лікарня».

- Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Пустомитівської районної ради «Пустомитівська центральна районна лікарня» на 2019 рік.

-  Про передачу видатків на виконання власних повноважень по охороні здоров’я.

-  Про надання погодження Комунальному некомерційному підприємству Пустомитівської районної ради «Пустомитівська центральна районна лікарня» на передачу в оренду ФО-П З.Ільницькому приміщення кабінету стоматології в АЗПСМ  с. Вовків.

- Про надання дозволу відділу культури Пустомитівської районної держадміністрації на списання з основних засобів санвузла, непридатного для подальшої експлуатації, що знаходиться на балансі районного Народного дому.

-  Про внесення змін до додатку №1 рішення районної ради від 01.02.2019 №643 «Про передачу установ освіти і культури, що перебувають у спільній власності територіальних громад Пустомитівського району, до  комунальної власності Зимноводівської сільської ради ОТГ».

-   Різне.

Часопис Пустомитівського району