Інформуємо

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 20.02.2017 року № 165 «Про затвердження Примірного положення про госпітальний округ», розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.04.2018 року № 240-р «Про затвердження  складу госпітального округу у Львівській області»,

Пустомитівську районна рада подає кандидатури членів до складу

Госпітальної ради Львівського госпітального округу:

Коваль Світлана Борисівна

Депутат Пустомитівської районної ради 7-го демократичного скликання, заступник голови постійної комісії з питань   охорони здоров’я, соціального захисту населення, сім’ї, материнства, дитинства, головний лікар амбулаторії загальної практики-сімейної медицини села Верхня Білка. Проживає у с. Верхня Білка Пустомитівського району Львівської області.

Васьків Роман Ігорович

Депутат Львівської обласної ради 7-го демократичного скликання, член комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики. Проживає у с. Борщовичі Пустомитівського району Львівської області.

Гичка Галина Григорівна

Депутат Пустомитівської районної ради 7-го демократичного скликання, голова Пустомитівської районної ради. Проживає у с. Зимна Вода Пустомитівського району Львівської області.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 жовтня 2018, 10:42

Участь району у ПРОЕКТАХ