Методичні рекомендації

Інформуємо, що на численні прохання розпорядників коштів роз’яснити можливості щодо фінансування власних проектів за рахунок коштів державного бюджету, Департамент економічної політики Львівської обласної державної адміністрації розробив Методичні рекомендації для розпорядників бюджетних коштів «Як отримати кошти державного бюджету?»

У Методичних рекомендаціях зібрано інформацію щодо необхідних документів, термінів та відповідальних осіб для реалізації проектів у сфері розбудови соціальної та інженерної інфраструктури, фінансування агробізнесу, доступного житла, заходів з енергоефективності тощо.

Окремим розділом представлено відповіді на найбільш актуальні запитання в сфері отримання дозвільних документів на будівництво та типові порушення і помилки при проектуванні та проведенні державних закупівель. При підготовці Методичних рекомендацій використано пропозиції Західного офісу Держаудитслужби України, Департаменту Державної архітектурно- 4 будівельної інспекції у Львівській області та Філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Львівській області.

Методичні рекомендації - http://pustomyty-rada.gov.ua/attachments/metodychka.pdf

Останнє оновлення на Понеділок, 16 квітня 2018, 14:16

Участь району у ПРОЕКТАХ