Районний "Фестиваль Писанок" 2018р.

Запрошуємо до участі у районному "Фестивалі Писанок"2018р.

Умови: Писанка повинна бути виконана в будь-якій техніці на дерев'яних, гіпсових заготовках або заготовках з іншої сировини та матеріалів, при цьому її висота має становити не менше 100 см. Обов'язковим є наявність підставки під писанку висотою не менше 80 см. До писанки додається коротенька інформація про автора (ім'я, прізвище, адреса), назва органу місцевого самоврядування, де проживає автор писанки, а також 1-2 світлини, зроблені у процесі її виготовлення.
Переможці Фестивалю визначаються за рішенням журі Фестивалю і нагороджуються дипломами та грошовою винагородою (за 1 місце – 15,0 тис.грн., за 2 місце – 10,0 тис.грн., за 3 місце – 5,0 тис.грн.). Для решти учасників Фестивалю встановлена заохочувальна грошова винагорода в сумі – 10,0 тис. грн. Всього фонд конкурсу – 40,0 тис.грн.

Учасники конкурсу: Органи місцевого самоврядування Пустомитівського району (районна, міська, селищна (ОТГ), сільські ради, сільські ради (ОТГ)), відділ освіти районної держадміністрації та відділ культури районної держадміністрації у взаємодії з працівниками освітніх та культурних закладів району.

Терміни: Виконані роботи просимо надати до 30 березня 2018р.

Останнє оновлення на Понеділок, 26 лютого 2018, 15:43

Участь району у ПРОЕКТАХ