Району

Міжнародна співпраця

Останнє оновлення на Понеділок, 23 квітня 2018, 13:35

Методичні рекомендації

Інформуємо, що на численні прохання розпорядників коштів роз’яснити можливості щодо фінансування власних проектів за рахунок коштів державного бюджету, Департамент економічної політики Львівської обласної державної адміністрації розробив Методичні рекомендації для розпорядників бюджетних коштів «Як отримати кошти державного бюджету?»

У Методичних рекомендаціях зібрано інформацію щодо необхідних документів, термінів та відповідальних осіб для реалізації проектів у сфері розбудови соціальної та інженерної інфраструктури, фінансування агробізнесу, доступного житла, заходів з енергоефективності тощо.

Окремим розділом представлено відповіді на найбільш актуальні запитання в сфері отримання дозвільних документів на будівництво та типові порушення і помилки при проектуванні та проведенні державних закупівель. При підготовці Методичних рекомендацій використано пропозиції Західного офісу Держаудитслужби України, Департаменту Державної архітектурно- 4 будівельної інспекції у Львівській області та Філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Львівській області.

Методичні рекомендації - http://pustomyty-rada.gov.ua/attachments/metodychka.pdf

Останнє оновлення на Понеділок, 16 квітня 2018, 14:16

Пустомитівський районний відділ ДУ ЛОЛЦ МОЗ України» інформує

У квітні в районі розпочинаються роботи по  знезараженню води колодязів та каптажів

У квітні в районі розпочинаються роботи по знезараженню питної води децентралізованих джерел водопостачання (криниці, каптажі), згідно, підготовленої райдержадміністрацією і затвердженої рішенням сесії районної ради від 22.12.2017р № 412  «Програми ліквідації загрози виникнення ускладнень епідситуації в Пустомитівському районі на 2017-2022р.р.» та на виконання «Комплексного плану заходів щодо профілактики кишкових інфекцій у Пустомитівському районі на 2017-2021р.р.». Більшість органів місцевого самоврядування вже прийняли аналогічні програми по своїх територіях. (конкретно, щодо прийняття програм, жителі кожного населеного пункту можуть поцікавитися в сільських радах).

Роботи будуть проводитись фахівцями відділення Пустомитівського районного відділу Державної установи «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» з залученням працівників амбулаторій, ФАПів , сільських рад, при бажанні-депутатів місцевих рад. Є прохання до керівництва органів місцевого самоврядування заздалегідь повідомляти населення про час проведення заходу, а населення просимо на період проведення робіт прив′язувати, або закрити у вольєрах собак.

Знезараження криничної води, в короткий  термін часу (1-3 дні), забезпечить покращення бактеріологічних показників якості води всього підземного горизонту даного населеного пункту. Коли один з сусідів відмовляється від проведення заходу – потерпають інші, тому усі жителі повинні бути зацікавлені, щоб було проведено знезараження води не тільки їх криниці, а й сусідських.

Якщо господар  не виконує рішень органів місцевого самоврядування щодо експлуатації шахтних колодязів, не виконує Державних санітарних норм та правил ( ДСанПіН 2.2.4-171-10) «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» то він порушує закон. Дехто вважає, що, якщо має власну криницю на своїй приватизованій присадибній ділянці то може нікого не впускати на своє подвір’я і робити з криницею, що йому заманеться. А є і такі які, після підключення до централізованого водопроводу, занедбали свої криниці- вода застоюється і стає джерелом забруднення грунтових вод.

Криниці дійсно належать власнику, але вода в них відноситься до надр, а всі надра в Україні належать державі. То ж криниці які не експлуатуються повинні бути затампоновані.

Вказаними санітарними правилами передбачено цілий перелік вимог до влаштування та експлуатації колодязів та каптажів джерел. Так, для запобігання забруднення питної води, власник колодязя зобов’язаний ізолювати колодязь від проникнення поверхневого стоку (дощових і талих вод). Наземна частина колодязя (оголовок) влаштовується не менше як на 0,8 м вище поверхні землі. Оголовок повинен щільно закриватися кришкою з металу чи дерева, або мати залізобетонне перекриття з люком, який також закривається кришкою. Зверху оголовка влаштовується дашок, навіс, або оголовок вміщують у будку.

Колодязі, закриті зверху, необхідно обладнати вентиляційною трубою, виведеною вище поверхні землі не менше ніж на 2 м, отвір слід захистити ковпаком із сіткою.

Навколо колодязя  необхідно робити «замок» із гарно замішаної та пошарово утрамбованої глини (глибиною 2 м і шириною 1 м.), або бетонувати (асфальтувати) майданчик радіусом не менше ніж 2 м  на основі щебеню товщиною 15-20 см з ухилом від колодязя.

Територію поблизу колодязя треба утримувати у чистоті та організувати відведення поверхневого стоку. В радіусі 50м від джерел децентралізованого водопостачання не дозволяється здійснювати миття транспортних засобів, водопій тварин, влаштовувати водоймища для водо- плаваючої птиці, тощо.

Перед проведенням знезараження власник повинен зробити запас води, бо

напротязі 12 годин після внесення дезінфікату воду не можна вживати ні для питних потреб ні для приготування їжі .

Пам’ятаймо: вода це головний продукт харчування. Вже сьогодні на Земній кулі має місце дефіцит питної води.

Останнє оновлення на Понеділок, 16 квітня 2018, 09:08

Нарада по медицині

Посвячено автомобіль швидкої допомоги на передову.

Про використання революційного прапора ОУН на території району

35-та чергова сесія районної ради.

Сторінка 1 з 32

Участь району у ПРОЕКТАХ