www.pustomyty-rada.gov.ua

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Форум "ВОДА ТА ЕНЕРГІЯ"

Друк

Шановні колеги!

Від імені голови ЛОДА, а також Асоціації підприємств водопровідно- каналізаційнного господарства «Укрводоканалекологія», запрошуємо вас взяти участь у щорічній зустрічі експертів у сфері водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод та енергозбереження на майданчик / IV-ro Міжнародного Екологічного Форуму «ВОДА та ЕНЕРГІЯ», яки і відбудеться 13-14 вересня 2018 року у місті Львові під патронато 1 Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунальної ) господарства й Міністерства екології та природних ресурсів України.

Провідною темою цьогорічного Форуму стануть законодавчі реформи / сфері ЖКГ та екологічної політики, що безпосередньо впливають на ста і розвитку водоканалів України. Під час панельних дискусі і обговорюватимуть наступні питання:

«Угода про асоціацію з ЄС - основний рушій у сфері екологічної політики і права», Стан імплементації Директив Ради «Про якість води, призначеної для споживання людиною», «Про очистку міськи < стічних вод». Чи достатньо переписати положення директив і прийняти їх як закони в Україні?

Галузева стратегія - як основа розробки необхідних законів і підзаконних актів.

Результати прийняття Закону України «Про оцінку впливу нз довкілля».

Оптимізація роботи очисних споруд та обробка осадів.

Тренінг з бізнес-планування розвитку підприємств.

Основною цільовою аудиторією Форуму є муніципальні органи владі . керівники підприємств, які перебувають у гострій фазі пошуку інвесторів д; t модернізації інфраструктури відповідно до законодавства ЄС.

У межах форуму триватиме виставка інноваційних технологій «Water Pro», у якій залучені підприємства та компанії-виробники європейського обладнання та технологій для очищення природних і стічних вод, переробк і та сортування відходів з Німеччини, Данії, Норвегії, Литви, Словенії, Італі . Чехії, Польщі.

Участь в Екофорумі є безкоштовною за умови попередньої реєстрації на веб-сайті www.eco-forum-lviv.com.ua

Форум відбудеться на стадіоні "Арена Львів" (адреса: Стрийська, 19' . м.Львів).

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: +38 (067) 364- 61-27, електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Щиро сподіваюсь, що Ви знайдете час відвідати місто Львів та взяти участь у нашому заході.

З повагою

Директор департамету                                                                                               Р.М.Гречаник

 

Контакти:

Пустомитівська районна рада,
вул. М.Грушевського, 35, м. Пустомити,
Львівська обл., 81100.
тел. (03230) 4-12-56, 299-92-09,
факс: (03230) 4-27-57,

pustomyty.rada@gmail.com

pustomyty.rada

Часопис Пустомитівського району

PDF №30 від 01.08.2020р.

Центр пробації

Я маю прааво!

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Співпраця

РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА

11

 

УКРАЇНА

ФРН

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Погода в Пустомитах


Ми у facebook

Вхід

Cесія районної ради

58 ПОЗАЧЕРГОВА

11.09.2020 року

о 10:00 год.

Проекти рішень

ПРЕЗИДІЯ / КОМІСІЇ

ПОШУК

Стратегія району

Звіт голови районної ради