Львівщини

Форум "ВОДА ТА ЕНЕРГІЯ"

Шановні колеги!

Від імені голови ЛОДА, а також Асоціації підприємств водопровідно- каналізаційнного господарства «Укрводоканалекологія», запрошуємо вас взяти участь у щорічній зустрічі експертів у сфері водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод та енергозбереження на майданчик / IV-ro Міжнародного Екологічного Форуму «ВОДА та ЕНЕРГІЯ», яки і відбудеться 13-14 вересня 2018 року у місті Львові під патронато 1 Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунальної ) господарства й Міністерства екології та природних ресурсів України.

Провідною темою цьогорічного Форуму стануть законодавчі реформи / сфері ЖКГ та екологічної політики, що безпосередньо впливають на ста і розвитку водоканалів України. Під час панельних дискусі і обговорюватимуть наступні питання:

«Угода про асоціацію з ЄС - основний рушій у сфері екологічної політики і права», Стан імплементації Директив Ради «Про якість води, призначеної для споживання людиною», «Про очистку міськи < стічних вод». Чи достатньо переписати положення директив і прийняти їх як закони в Україні?

Галузева стратегія - як основа розробки необхідних законів і підзаконних актів.

Результати прийняття Закону України «Про оцінку впливу нз довкілля».

Оптимізація роботи очисних споруд та обробка осадів.

Тренінг з бізнес-планування розвитку підприємств.

Основною цільовою аудиторією Форуму є муніципальні органи владі . керівники підприємств, які перебувають у гострій фазі пошуку інвесторів д; t модернізації інфраструктури відповідно до законодавства ЄС.

У межах форуму триватиме виставка інноваційних технологій «Water Pro», у якій залучені підприємства та компанії-виробники європейського обладнання та технологій для очищення природних і стічних вод, переробк і та сортування відходів з Німеччини, Данії, Норвегії, Литви, Словенії, Італі . Чехії, Польщі.

Участь в Екофорумі є безкоштовною за умови попередньої реєстрації на веб-сайті www.eco-forum-lviv.com.ua

Форум відбудеться на стадіоні "Арена Львів" (адреса: Стрийська, 19' . м.Львів).

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: +38 (067) 364- 61-27, електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Щиро сподіваюсь, що Ви знайдете час відвідати місто Львів та взяти участь у нашому заході.

З повагою

Директор департамету                                                                                               Р.М.Гречаник

Інформація до відома

Львівський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі здійснює практичну реалізацію регіональної програми “Власний дім”, яка зараз, по суті, є єдиною формою допомоги сільському населенню Львівщини у вирішенні житлових проблем – будівництва і реконструкції власного житла, модернізації систем життєзабезпечення житлових будинків – газифікації, тепло-, водо-, енергозабезпечення з метою приведення їх до сучасних будівельних та санітарних стандартів.

Регіональна програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі   “Власний дім

Завдання програми:

Реалізація державної політики у галузі підтримки  житлового будівництва на селі , створення системи стимулювання будівництва житла в сільській місцевості шляхом надання пільгових довгострокових кредитів.

Переваги:

-    Кредитна заявка розглядається безкоштовно.

-   «Довгий» термін кредиту - до 20 років, а для молодих сімей - до 30 років.

-    Сума кредиту - до 80% від вартості нерухомості.

-    Відсутність початкового внеску.

-    Розрахунок максимальної суми кредиту і терміну погашення провадиться з урахуванням сукупного доходу сім'ї.

-   Дострокове погашення кредиту здійснюється без застосування штрафних санкцій.

Умови кредитування:

-         Добудова, реконструкція або придбання житлових будинків - до 100,0 тис. грн.

-          Нове будівництво - до  200,0 тис. грн.;

-         Кредитна ставка - під 3% річних ( сім’ям, що мають 3-х і більше дітей - безвідсотково);

-          Термін - до 20 років, а для молодих сімей - до 30 років (встановлюється кредитним договором, з урахуванням сукупного доходу сім'ї).

Вимоги до позичальників:

-          Проживання в сільській місцевості (або переселення після спорудження чи     придбання житлового будинку);

-         Будівництво в сільській місцевості;

-         Робота:

а) в сільській місцевості:

в соціальній сфері (освіта, культура, охорона здоров′я) району

в органах місцевого самоврядування, на підприємствах , установах та органах  сільського господарства;

в інших господарських формуваннях, що функціонують в сільській місцевості;

б) в  межах району (село, селище, місто районного підпорядкування):

на підприємствах, в установах та організаціях переробних і обслуговуючих галузей агропромислового комплексу;

Наша адреса : 79010, Україна , м. Львів вул. Пекарська , 95, тел.   (032) 225-65-07    факс: (032) 225-65-08,  сайт : http://lfpb.com.ua

Останнє оновлення на Вівторок, 12 травня 2015, 15:33

Участь району у ПРОЕКТАХ