Львівщини

Інформація до відома

Львівський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі здійснює практичну реалізацію регіональної програми “Власний дім”, яка зараз, по суті, є єдиною формою допомоги сільському населенню Львівщини у вирішенні житлових проблем – будівництва і реконструкції власного житла, модернізації систем життєзабезпечення житлових будинків – газифікації, тепло-, водо-, енергозабезпечення з метою приведення їх до сучасних будівельних та санітарних стандартів.

Регіональна програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі   “Власний дім

Завдання програми:

Реалізація державної політики у галузі підтримки  житлового будівництва на селі , створення системи стимулювання будівництва житла в сільській місцевості шляхом надання пільгових довгострокових кредитів.

Переваги:

-    Кредитна заявка розглядається безкоштовно.

-   «Довгий» термін кредиту - до 20 років, а для молодих сімей - до 30 років.

-    Сума кредиту - до 80% від вартості нерухомості.

-    Відсутність початкового внеску.

-    Розрахунок максимальної суми кредиту і терміну погашення провадиться з урахуванням сукупного доходу сім'ї.

-   Дострокове погашення кредиту здійснюється без застосування штрафних санкцій.

Умови кредитування:

-         Добудова, реконструкція або придбання житлових будинків - до 100,0 тис. грн.

-          Нове будівництво - до  200,0 тис. грн.;

-         Кредитна ставка - під 3% річних ( сім’ям, що мають 3-х і більше дітей - безвідсотково);

-          Термін - до 20 років, а для молодих сімей - до 30 років (встановлюється кредитним договором, з урахуванням сукупного доходу сім'ї).

Вимоги до позичальників:

-          Проживання в сільській місцевості (або переселення після спорудження чи     придбання житлового будинку);

-         Будівництво в сільській місцевості;

-         Робота:

а) в сільській місцевості:

в соціальній сфері (освіта, культура, охорона здоров′я) району

в органах місцевого самоврядування, на підприємствах , установах та органах  сільського господарства;

в інших господарських формуваннях, що функціонують в сільській місцевості;

б) в  межах району (село, селище, місто районного підпорядкування):

на підприємствах, в установах та організаціях переробних і обслуговуючих галузей агропромислового комплексу;

Наша адреса : 79010, Україна , м. Львів вул. Пекарська , 95, тел.   (032) 225-65-07    факс: (032) 225-65-08,  сайт : http://lfpb.com.ua

Останнє оновлення на Вівторок, 12 травня 2015, 15:33

PDF №29 від 22.07.2017р.