ДПІ

Галицька об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Львівській області інформує

Фахівці Галицької ОДПІ за 2017 ріку надали 20900 адміністративних послуг

За 2017 рік працівниками Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області видано 4657 реєстраційних номерів облікової картки платника податків, надано16243 інших послуг, необхідних для ведення бізнесу.

Також прийнято та оброблено 225279 звітів від платників, на паперових носіях – 47327, в електронному вигляді – 177952. Через «Електронний кабінет платника податків» – 41754 звітів.

В Центрі обслуговування платників оформлено інформаційні стенди, де можна ознайомитись із важливою податковою інформацією, зразками заповнення заяв, роз’ясненнями податкового законодавства та іншими інформаційними матеріалами. Для вивчення громадської думки щодо проведення оцінки діяльності Центру встановлено скриньку для заяв та пропозицій. Результати опитування використовуються для розробки та реалізації заходів з підвищення якості надання послуг.

У залі №3 ЦОПу надаються усні консультації кваліфікованими працівниками структурних підрозділів інспекцій м.Львова, в телефонному режимі за номерами: (032) 297 – 39 – 30, 297 – 39 – 04.

Отримати безкоштовно ключі електронних цифрових підписів та програмне забезпечення можна в кабінеті №136, довідки телефонами (032) 297 – 39 – 89, 297 – 39 – 85.

За дванадцять місяців 2017 року до Галицької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області надійшло 41 звернення громадян

До Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області за 2017 рік надійшло 41 письмових звернень громадян, на які надано відповідь згідно з чинним законодавством.

Усі звернення первинні, 41 звернень - індивідуальні. У зверненнях було порушено такі питання: контрольно – перевірочна робота – 8, податковий борг – 1, праця і заробітна плата – 4, податок на нерухомість – 3, податкова звітність – 4, реєстрація та облік платників податків – 6, інформування про ухилення від сплати податків – 4, відмова в отриманні реєстраційних номерів облікових карток платників податків – 3, єдиний соціальний внесок – 1, податок на доходи фізичних осіб – 6, про скасування податкової вимоги – 1, Скарг – 1 пропозицій та інформаційних запитів не надходило.

За 2017 рік до Галицької ОДПІ надійшло 72 запити на публічну інформацію

За 2017 рік до Галицької ОДПІ Головного управління у Львівській області надійшло 62 запити на публічну інформацію: 12 – від юридичних осіб, 60 – від фізичних осіб.

Запитувачів цікавили питання щодо:щодо кількості офіційно працюючих платників ЄСВ – 1, звірка стану розрахунків з бюджетом – 3, ревізити для сплати податків – 3, про податковий борг – 1, про відкриті рахунки – 1, електронне декларування 1, про перевірку - 4, податкова консультація – 2, інформація про третіх осіб – 20, податкова звітність – 2, інформація щодо податкової міліції – 2, податок на нерухоме майно – 1, податкова адреса юридичної особи – 1, припинення діяльності – 5, податок з транспорту – 1, інформація про доходи – 18, подання звітності в електронній форма – 2, скасування рішення господарського суду – 1, дозвіл на торгівлю алкоголем - 1, перекидка коштів – 1, довідка про відсутність заборгованості – 1..

Відповідно до ст.20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запити було вчасно розглянуто та надано відповідь.

Нагадуємо, запит на інформацію до Галицької ОДПІ Головного управління у Львівській області можна надіслати поштою за адресою: 79003, м.Львів, вул.Стрийська, 35, електронною поштою на скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , зателефонувавши (032) 297 – 33 – 09.

Начальник Галицької ОДПІ

ГУ ДФС у Львівській області                                                                                                                                           А.С.Кобільник

PDF №7 від 17.02.2018р.